Het team bestaat uit:

 

Directeur/Bestuurder:

Karin Kleine – kkleine@swvpasvorm.nl – Tel. 0183-660641

Manager Bedrijfsvoering:

Kees van Willigen – kvanwilligen@swvpasvorm.nl – Tel. 0183-660641

Directeur Onderwijs:

Piet Franke – pfranke@swvpasvorm.nl – Tel. 0183-660641

 

Managementassistente:

Monique Boogert-Scheepers – mboogert@swvpasvorm.nl – Tel.  0183-660641

Werkdagen – maandag, dinsdag en donderdag

Secretaris bestuur & directie:

Corina Timmer – ctimmer@swvpasvorm.nl – Tel. 0183-660641

Werkdagen – maandag, woensdag en vrijdag

 

Ambulant begeleider:

Nelianne Barendregt – nbarendregt@swvpasvorm.nl – Tel. 06-57008575

Werkdagen – maandag, dinsdag en vrijdagochtend

 

 Orthopedagogen/Schoolcontactpersoon:

Mandy Witte – mwitte@swvpasvorm.nl – Tel. 06-13134886

Werkdagen – maandag t/m donderdag

Schoolcontactpersoon van – CS De Hoven locaties Gilde en Uilenhof

 

Anneke Coolen-van Zutphen – acoolen@swvpasvorm.nl – Tel. 06-45337594

Werkdagen – maandag en dinsdag

Schoolcontactpersoon van – Fortes Lyceum

 

Psychologen/Schoolcontactpersoon:

Susanne Bekkers – sbekkers@swvpasvorm.nl – Tel. 06-33726117

Werkdagen – maandag, dinsdag en donderdag

Schoolcontactpersoon van – CS De Hoven locaties Lyceum Oude Hoven en Windroos

 

Elza van Hamburg – evanhamburg@swvpasvorm.nl – Tel. 06-36283147

Werkdagen – maandag t/m donderdag

Schoolcontactpersoon van – Altena College, Gymnasium Camphusianum, Wellantcollege locatie De Bossekamp en CS De Hoven locatie Schans

 

Jenneke Lannoye – jlannoye@swvpasvorm.nl – Tel. 0183-660641

Schoolcontactpersoon van – Omnia (voorheen Merewade locatie De Vries Robbéweg en Wellantcollege Gorinchem)

 

Ambulant begeleiders:

Roelien Bosch – rbosch@swvpasvorm.nl – Tel. 06-10994599

Werkdagen – maandag t/m vrijdag

Verbonden aan – Omnia (voorheen Merewade locatie Vries Robbéweg en Wellantcollege Gorinchem), Heerenlanden College locaties Eksterlaan en Joost de Jongestraat, Wellantcollege De Bossekamp

 

Annemarie van Eijk – avaneijk@swvpasvorm.nl – Tel. 06-13140484

Werkdagen – maandag, dinsdag en woensdag

Verbonden aan – Noordhoek

 

Henk Vegt – hvegt@yulius.nl – Tel. 06-46292923

Werkdagen – maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag

Verbonden aan – CS De Hoven locaties Calvijn, Gilde, Uilenhof en Lyceum Oude Hoven

 

Barbara Bergers- bebergers@yulius.nl – Tel. 06- 41885521

Werkdagen – maandag t/m vrijdag

Verbonden aan – Fortes Lyceum, Gymnasium Camphusianum, CS De Hoven locaties Windroos en Schans, Altena College, Merewade College Praktijkonderwijs 

 

PasVOrm Onderwijsvoorziening

Jolijn Verburg, teamleider – jverburg@swvpasvorm.nl – Tel. 06-13780431

Werkdagen – maandag t/m donderdag

Schoolcontactpersoon van – CS De Hoven locatie Calvijn, Heerenlanden College locaties Eksterlaan en Joost de Jongestraat en PasVOrm Onderwijsvoorziening

 

Judith Moret, jeugdprofessional – jmoret@swvpasvorm.nl – Tel. 06-53845871

Werkdagen – maandag t/m vrijdag

 

Onderwijzend personeel bij de Pasvorm Onderwijsvoorziening: Tel. 0183-660641

Asiye Kördemirci-Madak, onderwijs-assistent

Mohamed Laouni, docent – mlaouni@swvpasvorm.nl

Maarten Mulder, docent – mmulder@swvpasvorm.nl

Arie Schep, docent – aschep@swvpasvorm.nl

 

Samenstelling Toezichthoudend Bestuur

De heer G. van der Beek (voorzitter)

De heer J.C. Ruitenbeek (vice-voorzitter)

Mevrouw J. Smid-Vink (secretaris)

Mevrouw F. van der Vloed (bestuurslid)

De heer H.M.J. Mackloet (bestuurslid)

Mevrouw K. Kleine (uitvoerend bestuurder samenwerkingsverband)

Mevrouw M. Baan (bestuurslid)

De heer J. Bijlstra (bestuurslid)

De heer J. van der Burgh (bestuurslid)

 

Comments are closed.